Program 2015  


letos 3.turnusy 13-17.7, 27-31.7, 10-14.8 2015
 

Děti jsou na letním příměstském táboře podle věku rozděleny do smíšených oddílů dle věku.Dále budou vytvořeny skupinky na celotáborovou hru kde děti budou namíchány aby malý nebyli v nevýhodě oproti velkým :-).Oddíly mají na starosti konkrétní táboroví vedoucí a praktikanti. V oddíle je průměrně 10 dětí. Snažíme se o letní tábor s individuálním přístupem, kde víme o každém dítěti, jeho potřebách a pocitech.

Táborový den je rozdělen do několika částí:

Dopolední program:

Děti se během každého táborového dopoledne účastní kroužků, které si již předem vybraly. Výběr je z těchto kroužků:

Aerobik – To co se naučily předvedou na závěrečné táborovém vyhlášení.              
 
 
Kroužek stolnícha venkovních  her – stolní společenské hry nejsou jen „prší“ či „člověče nezlob se“. Existuje mnoho jiných zábavnějších her. Pomáhají rozvíjet logické myšlení, nutí k rychlým rozhodnutím. Týmové hry učí děti spolupracovat, nemyslet jen na sebe. Vedení týmu je mnohdy novou zkušeností, kterou si děti v každodenním životě moc nevyzkouší …      
Kroužek výtvarných činností - šikovné ruce – děti si vyzkouší různé techniky malování, modelování, budou vyrábět koláže, šperky z korálků, plést náramky na ruku. Na závěr tábora bude uspořádána výstavka nejlepších prací a děti si je mohou odvést domů.

Odpoledí program:
 

po poledním klidu /mají pouze nejmenší v herně/ se celý tábor účastní celotáborové hry.

 

V průběhu týdne se chystáme na celodenní výlet autobusem.Kam se pojede je zatím tajemství :-)