Popis podmínek přijetí na tábor

Z důvodu maximální kapacity tábora 40 dětí/turnus odesíláme přihlášky na požádání emailem abychom měli přehled o počtu vydaných přihlášek.

Zarezervované místo je pouze na základě obdržení podepsané přihlášky (možno i naskenované).  Závazné přihlášení se rovná -  obdržení přihlášky + připsání zálohy na náš účet dle instrukcích na přihlášce. Pokud uhradíte zálohu do 15.3. 2019 získáváte táborové tričko s potiskem pro vaše dítě zdarma.
 

Táborová trička:

každým rokem nabízíme dětem táborová trička.Každý rok je tričko v originálním provedení.Obrázek který je umístěn na zádech trička se vždy vztahuje k tématu tábora.Pokud zaplatíte zálohu na účast na táboře do 15.3. máte tričko ZDARMA dále se tričko platí 120,-Kč za kus. Možnost získání trička /zdarma i placené/ končí 15.5. potom se již trička objednávají v tiskárně a nelze triko doobjednat.
 
Na jeden turnus je možno přihlásit max. 40 dětí.
Tábor je v malé skupině, aby si to děti mohly užít plnými doušky :-)
 
Hlavní vedoucí - Lenka Fahrnerová 
Zástupce vedoucího - Petr Černohlávek
Oddílový vedoucí - pracovníci s pedagogickým vzděláním
Praktikanti - pomocníci: studenti se zkušenostmi s prací s dětmi
Výdej v kuchyni: Zdenka Bramborová
 
 
 
 
Co je  PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR  Petrlenka
 
 
 
 Pro malé předškoláčky i školáky máme připraveno mnoho aktivit, které je jistě zaujmou.  Pro ty, kdo na naše stránky zavítali poprvé máme pár základních informací:
 
Jak funguje  příměstský tábor?
 
příměstský  tábor je přijatelnou a velice dostupnou alternativou ke klasickým vícedenním táborům.
koná se na vesnici /konkrétně v osadě Žižkovec nedaleko Praskačky /. Čtyři turnusy o letních prázninách. Zázemím našeho tábora  je rodiný dům s možností přespání / v horních prostorách je velká dětská herna kde nejmenší táborníci po obědě odpočívají/ dále venkovní pergola, letní kuchyně, a pozemek okolo domu. Program tábora je vždy dynamický. Je plánováno mnoho zajímavého  tvořenní, vycházky, celodenní výlet autobusem, hry, poznávání, celotáborová hra  atd.. Program tábora jsme schopni upravit a přizpůsobit dle věku přihlášených dětí.
Jedná se o  tábor s každodenní docházkou  od 7.00 do 16.30.00 hod. 
Děti prožijí zábavný den a večer mohou být ve svých postýlkách a opět s rodinou.
 
Proč si vybrat náš příměstský tábor?
 
Naší snahou je zabezpečit v čase prázdnin dětem co nejširší škálu aktivit. Příroda na vesnici a zvířátka u nás na pozemku jim umožní zažít neopakovatelné dobrodružství v přímém přenosu. Objevování nových možností, či už vlastních sil, nebo možností různých pohledů na svět, přírodu a zvířata. Mají také možnost naučit se řešit různé situace, naučit se improvizovat. Naučí se budovat si sebedůvěru a důvěru ve své schopnosti. Je všeobecně známo, že pohyb ve volné přírodě učí chápat souvislosti, podporuje obratnost a koordinaci. Vyvíjí se také rovnováha, výdrž, orientace v prostoru. Pravidelný a dlouhodobý pobyt venku posiluje imunitní systém. Má tedy výrazný vliv na zdraví Vašich dětí.
 
Snažíme se :
 
přinést pro rodiče dostupnou variantu jak zabezpečit, aby jejich děti trávily svůj volný čas pod dohledem zodpovědných osob a měly ho naplněný obohacujícím programem.
Snažíme se Vám nezatěžovat rodinný rozpočet.
Dát dětem neopakovatelnou možnost poznávat přírodu nejpřirozenějším způsobem — hraním, environmentálním vzděláváním a prostor pro rozvíjení 
sportovních, kulturních, vědomostních i sociálních schopností.
 
 

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

počítadlo.abz.cz