O nás

 

Vítejte na stránkách Rodinného centra Atelier Petrlenka


Spolek  Atelier Petrlenka je zde pro všechny kdo mají čas sami na sebe a své blízké, a chtějí život žít a užít.

Rádi bychom nám všem přinesli pohodu a klid. Chceme být oázou v tomto uspěchaném a přetechnizovaném světě :-)

Pro účely spolku využíváme zázemí rodinného domu se zahradou, který se nachází v klidné osadě jménem Žižkovec nedaleko Hradce Králové.

Pořádáme akce pro děti a mládež např.: velmi oblíbené letní Příměstské tábory,  Noc s Andersenem, Dýňování, celoroční výtvarné kurzy tvoření a keramiky.

Pro všechny věkové skupiny pak po celý rok pravidelné kroužky keramiky, úspěšné akce Výtvarné jaro a Výtvarný podzim,  jednodenní kurzy, víkendové workshopy, dílny, školení, semináře, přednášky, mini pivní slavnosti, vše s možností ubytování.


Kurzy kreativní tvorby: výroba šperků, techniky: tiffany, fusing, tepání, cínování, drátování, fimo, plstění

Floristické dekorace: věnce adventní, jarní, stylové, další techniky : malování na hedvábí, RAKU keramika a mnoho jiných.
Kurzy malby pro každého – olejomalba a akryl

Kroužky keramického tvoření:  pro děti od nejmenších s rodiči po děti 1-2.stupně ZŠ až dospělé

 Přednášky na různá témata jako, život jako zrcadlo, odpuštění v životě, kurz techniky emoční svobody EFT, přednášky  Dr.Lidmily Pekařové, kurz asertivity aj.

Umíme pro vás sestavit kreativní odpoledne či víkend na míru! /pro pracovní kolektivy či pro skupiny přátel k relaxaci v klidném prostředí a při tvorbě/

Naše snažení je zaměřeno na děti, dospělé, seniory, kolektivy pedagogů i jiné kolektivy - odreagování na venkově v přírodě v příjemném a klidném prostředí našeho atelieru.
Pronájem prostor k rekreaci, víkendové pobyty, firemní akce, školení, semináře

 

počítadlo.abz.cz